Wizyta Zawodników z Pomarzanki i Kopernika

Mieliśmy przyjemność gościć zawodników z klubów „Pomarzanka” Wąbrzeźno oraz „Kopernik” Gałczewo na naszym randori młodszej grupy. Była to owocna wymiana doświadczeń pomiędzy klubami, która dodatkowo wzbogaciła nasze treningi.

Podczas dzisiejszego treningu skupiliśmy się na poprawie techniki oraz rozwoju sportowego naszych zawodników. Współpraca z zawodnikami z innych klubów pozwoliła nam spojrzeć na swoje umiejętności z nowej perspektywy.

Dziękujemy zawodnikom z „Pomarzanki” Wąbrzeźno oraz „Kopernika” Gałczewo za wizytę i inspirującą sesję treningową. Jest to kolejny krok w budowaniu silnych więzi między klubami oraz promowaniu sportowej współpracy na szczeblu lokalnym. Jesteśmy przekonani, że dzisiejsze doświadczenia przyczynią się do naszego dalszego rozwoju na macie.

randori