Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

przedkładamy Państwu poniżej załączone deklaracje członkowskie oraz istotne informacje dotyczące ochrony danych osobowych. W trosce o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi przepisami pragniemy zapewnić Państwa, że wszystkie działania podejmowane przez nasze stowarzyszenie są oparte na najwyższych standardach w trosce o dobro naszych zawodników.

Deklaracje członkowskie stanowią kluczowy element naszej współpracy, określając zasady i obowiązki związane z uczestnictwem w naszych zajęciach oraz wydarzeniach sportowych. Pragniemy, aby wszyscy uczestnicy mieli pełną świadomość swoich praw i obowiązków, co umożliwia nam skuteczną i harmonijną współpracę.

W dzisiejszych czasach ochrona danych osobowych jest kwestią kluczową. Jako organizacja, dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa danych osobowych naszych zawodników. W załączonych dokumentach znajdą Państwo wszystkie istotne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz praw związanych z ochroną prywatności.

Zapewniamy Państwa, że każde działanie podejmowane przez nasze stowarzyszenie w zakresie ochrony danych osobowych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz z poszanowaniem prywatności i bezpieczeństwa naszych zawodników.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące załączonych dokumentów lub procedur związanych z uczestnictwem w naszych zajęciach, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i gotowi udzielić wszelkich niezbędnych wyjaśnień.