stadion

Odkryj Pasję w Świecie Lekkoatletyki – Dołącz do Nas!

Zapraszamy Cię do odkrycia tajemnic lekkoatletyki w Grudziądzkim Klubie Sportowym „Olimpia” w Grudziądzu. Z blisko 100-letnią tradycją, nasza sekcja lekkoatletyczna to miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem.

Niech Twoja przygoda z lekkoatletyką rozpocznie się tutaj, gdzie nie tylko kultywujemy tradycję, ale również kształtujemy przyszłych mistrzów. Oferujemy treningi dla wszystkich grup wiekowych – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Niezależnie od wieku, znajdziesz u nas miejsce dla siebie.

Treningi lekkoatletyczne to nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale także źródło niezapomnianych chwil i radości. W atmosferze przyjaznej rywalizacji uczymy technik biegania, skakania, rzutów, kształtujemy charakter, a także doskonalimy sprawność fizyczną.

Nasi doświadczeni trenerzy, z pasją i pełnym zaangażowaniem, poprowadzą Cię przez fascynujący świat lekkoatletyki. Dbamy nie tylko o rozwój sportowy, ale także o wszechstronny rozwój każdego zawodnika. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych podopiecznych, którzy wielokrotnie zdobywali medale na różnych szczeblach zawodów.

Zachęcamy zwłaszcza dzieci i młodzież do dołączenia do naszej lekkoatletycznej rodziny. To nie tylko szansa na rozwijanie swoich umiejętności sportowych, ale również okazja do nawiązania nowych przyjaźni i zdobycia życiowych doświadczeń.

Niech lekkoatletyka stanie się Twoją pasją, miejscem wyjątkowym, gdzie każdy trening to krok w stronę sukcesu i samodoskonalenia. Dołącz do nas, zdobądź nowe umiejętności, rozwijaj się i czerp radość z każdej chwili spędzonej na treningach!

Harmonogram treningów

Kontakt do trenerów:
Janusz Przybył – Koordynator sekcji, trener biegów krótkich, tel. 509 175 175
Tomasz Badulski – trener skoków, tel. 603 395 832
Ireneusz Chiliński – trener biegów średnio- i długodystansowych, tel. 781 939 823
Grażyna Chochliuk – trener grupy paralekkoatletycznej, tel. 501 119 688
Bartłomiej Dominikowski – trener dzieci, Lekkoatletyka dla Każdego, tel. 606 712 516
Irena Studzińska – trener dzieci, Lekkoatletyka dla Każdego, tel. 600 483 899

Historia sekcji