Sukces Karola Górnego

Z ogromną radością chcemy podzielić się fantastycznymi wiadomościami dotyczącymi naszego zawodnika, Karola Górnego. 🏃‍♂️🥇🥈
W miniony weekend, podczas 33. Mistrzostw Polski Masters w Toruniu, Karol nie tylko reprezentował nasz klub, ale także zdobywając dwa medale osiągnął duży sukcesy.
Złoty medal na jego szyi zagościł po biegu na 800 metrów. Z kolei w biegu na 400 metrów, stanął na drugim stopniu podium, zdobywając tym samym srebrny medal. Dwa medale w jednym weekendzie – to niesamowite osiągnięcie!
Warto zaznaczyć, że Karol rywalizował w kategorii wiekowej M40, co dodaje temu sukcesowi dodatkowego blasku. Jego determinacja, ciężka praca i poświęcenie naprawdę systematycznie przynoszą zasłużone efekty.
Gratulacje Karol! Jesteśmy niezmiernie dumni z Twoich osiągnięć i trzymamy kciuki za kolejne sportowe wyzwania. Cieszymy się, że możemy mieć takiego utalentowanego zawodnika w naszych szeregach!
Teraz czas na kolejne wyzwanie, ponieważ w terminie od 17 do 24 marca Karol Górny będzie reprezentować nasz kraj podczas Mistrzostw Świata Masters, które odbędą się w Toruniu. Trzymamy za niego kciuki i wierzymy, że te zawody przyniosą kolejne sukcesy!