Kacper Arendt reprezentuje nasz klub na Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich 2024!

Miło nam poinformować, że nasz zawodnik Grudziądzkiej Grupy Lekkoatletycznej, Kacper Arendt, reprezentował nasz klub podczas PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Górskich 2024 w Lubaniu! Kacper wziął udział w Biegu Górskim Vertical na dystansie 6,5 km, stając przed niezwykłym wyzwaniem z przewyższeniami wynoszącymi +920 m/-90 m.

Mimo trudnych warunków terenowych, Kacper odnalazł się w biegu, zajmując 28. miejsce i tracąc do zwycięzcy ponad 13 minut. To był wymagający i siłowy bieg górski, który dostarczył naszemu zawodnikowi nowych doświadczeń. Serdecznie gratulujemy Kacprowi udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Strona z wynikami: >> Tutaj <<

Zapraszamy chętną młodzież do skorzystania z oferty naszego klubu i rozpoczęcia swojej przygody ze sportem, więcej szczegółów >> Tutaj <<

Kacper Arendt Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w Lubaniu