Maty judo

Zapraszamy do odkrycia tajemnic światowej klasy judo w Grudziądzkim Klubie Sportowym „Olimpia”. Z ponad 60-letnią tradycją, sekcja Judo staje się miejscem, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem.
Nasza sekcja nie tylko kultywuje tradycję, ale również kształtuje przyszłych mistrzów. Oferujemy treningi dla wszystkich grup wiekowych – dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Niezależnie od wieku, znajdziesz u nas miejsce dla siebie.
Treningi w sekcji Judo G.K.S. „Olimpia” to nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale także źródło niezapomnianych chwil zabawy i radości. W atmosferze przyjaznej rywalizacji uczymy technik samoobrony, kształtujemy charakter, a także doskonalimy sprawność fizyczną.
Nasi doświadczeni trenerzy, z pasją i pełnym zaangażowaniem, poprowadzą Cię przez fascynujący świat judo. Dbamy nie tylko o rozwój sportowy, ale także o wszechstronny rozwój każdego zawodnika. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych podopiecznych, którzy wielokrotnie zdobywali medale na różnych szczeblach zawodów.
Zachęcamy zwłaszcza dzieci i młodzież do dołączenia do naszej judo-familii. To nie tylko szansa na rozwijanie swoich umiejętności sportowych, ale również okazja do nawiązania nowych przyjaźni i zdobycia życiowych doświadczeń.
Niech judo w G.K.S. „Olimpia” stanie się Twoją pasją, miejscem wyjątkowym, gdzie każdy trening to krok w stronę sukcesu i samodoskonalenia. Dołącz do nas, zdobądź nowe umiejętności, rozwijaj się i czerp radość z każdej chwili spędzonej na macie judo!

Harmonogram treningów

Kontakt do trenerów: