Zapowiedź XXIV Otwartych Mistrzostw Grudziądza w Judo!

Już w nadchodzącą sobotę, 23 marca 2024 roku, zapraszamy wszystkich pasjonatów judo na kolejną edycję naszego prestiżowego turnieju. XXIV Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo to wydarzenie, które od lat przyciąga zarówno doświadczonych zawodników, jak i miłośników tej szlachetnej sztuki walki.

Tegoroczny turniej jest wyjątkowy nie tylko ze względu na bogatą historię, ale także z powodu szczególnej okazji – obchodów 60-lecia Sekcji Judo GKS „OLIMPIA” Grudziądz. To doskonała okazja do wspólnego świętowania, integrowania się w duchu sportowej rywalizacji i celebracji naszej pasji.

Nie możemy również pominąć zaszczytu, jakim jest objęcie naszego turnieju Patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza, pana Macieja Glamowskiego. To dowód uznania dla naszego klubu oraz potwierdzenie wartości, jakie niesie za sobą organizacja tego typu wydarzeń.

Medale i puchary już czekają na zwycięzców, którzy zaprezentują nie tylko umiejętności sportowe, ale także ducha walki i fair play.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców i sympatyków judo do udziału w naszym turnieju oraz doświadczenia niezapomnianych emocji związanych z tą wspaniałą dyscypliną sportu.