Wydarzenia na 100-lecie klubu

Chcemy odkryć przed Wami kilka planów na rok związany ze stuleciem naszego istnienia.

W 2023 zorganizujemy 3 duże wydarzenia biegowe.

9 września jesteśmy organizatorem 32. PZLA Mistrzostw Polski w Półmaratonie. Będzie to pierwszy półmaraton organizowany przez nas i pierwsza impreza rangi Mistrzostw Polski w Grudziądzu na dystansie 21,0975 km. Już rozpoczęliśmy przygotowania i niedługo przedstawimy więcej szczegółów na temat trasy, zapisów oraz harmonogramu wydarzenia.

42. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego (Bronek Run) wracają do stałego terminu, czyli ostatniej soboty września. 30 września spotkamy się ponownie, aby wspólnie pokonać 10 kilometrów szybkiej trasy po naszym pięknym mieście. Tradycyjnie organizujemy biegi dla dzieci oraz wydarzenie sportowe dla całych rodzin.Trzecim wydarzeniem będzie druga edycja Bronek Run – Forest Edition.

Wydarzenie, które cieszyło się po raz pierwszy dużą popularnością w październiku tego roku wróci na ścieżki Lasu Komunalnego w przyszłym roku – wszystkie szczegóły podamy w połowie stycznia. Będą dystanse 5 i 10 kilometrowe, biegi dla dzieci oraz zawody nordic walking.

Sekcja judo zorganizuje również wiele emocjonujących turniejów na naszej hali.

Wspólnie z Urzędem Miejskim w Grudziądzu zrealizujemy również film, wystawę w Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu, książka, pamiątkowy medal , pamiątkowa tablica na budynku klubowym oraz mecz piłkarski.

zapowiedz wydarzeń w 2023 roku