Spotkanie Zawodników Klubu z Prezydentem Grudziądza

Dziś mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu w grudziądzkim ratuszu, gdzie Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, Wiceprezydent Róża Lewandowska oraz Wiceprezydent Tomasz Smolarek spotkali się z zawodnikami naszego Klubu oraz trenerami i przedstawicielami zarządu.

Pan Prezydent Maciej Glamowski oraz jego zastępcy wyrazili swoje uznanie dla naszych sportowców, którzy swoją ciężką pracą zdobywają najwyższe laury na arenie krajowej i międzynarodowej. To spotkanie było dla nas nie tylko wielkim zaszczytem, ale również ogromną motywacją. Możliwość podzielenia się naszymi doświadczeniami i drogą do sukcesu z przedstawicielami władz miasta była niezwykle inspirująca.

W trakcie spotkania, nasi zawodnicy mieli okazję opowiedzieć o swoich osiągnięciach i wyzwaniach, które musieli pokonać na drodze do sukcesu.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za wsparcie i miłe słowa, które dodają nam energii do dalszej ciężkiej pracy i walki o kolejne sukcesy. To dzięki takiemu wsparciu możemy realizować nasze marzenia i sięgać po najwyższe cele.

Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej! Dziękujemy wszystkim, którzy wierzą w nas i wspierają nasze działania. Cieszymy się, że możemy reprezentować nasz Klub i miasto Grudziądz na najwyższym poziomie sportowym.

Galeria zdjęć ze spotkania

Ostatnie osiągnięcia naszych zawodników:

• Klaudia Maliszewska: Złote i srebrne medale na Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski.
  • Laura Zmierczak: Złoty medal w biegu na 400m.
  • Marcel Kierstein: Srebrny medal Pucharu Europy w Judo oraz zwycięstwo w Baltic Cup.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i czekamy na kolejne sukcesy naszych zawodników!