Spotkanie z Medalistami – Dumą Naszego Klubu

Dziś mieliśmy zaszczyt gościć naszych utalentowanych sportowców wraz z ich trenerami – zdobywców medali na niedawno odbytych imprezach sportowych. Każdy z tych młodych ludzi swoją ciężką pracą i zaangażowaniem zdobył zasłużone uznanie.

Klaudia Maliszewska, która na zakończonych Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski zdobyła dwa złote i jeden srebrny medal, po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z czołowych paralekkoatletek w kraju. Jej determinacja i talent są inspiracją dla nas wszystkich.

Marcel Kirestein, srebrny medalista Pucharu Europy w Judo oraz zwycięzca Baltic Cup, pokazuje, że nasz klub jest również silny w sportach walki. Jego osiągnięcia są dowodem na to, że dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu można osiągnąć światowy poziom.

Amelia Lewandowska, która na Baltic Cup zdobyła srebrny medal, również jest przykładem, że młode talenty z naszego klubu potrafią rywalizować z najlepszymi i zdobywać wysokie miejsca na arenie międzynarodowej.

Przed nami jeszcze spotkanie z triumfatorką w biegu na 400m podczas Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski, Laurą Zmierczak. Laura swoim imponującym występem zdobyła złoty medal, potwierdzając swoją dominację na tym dystansie.

Składamy głęboki pokłon zawodnikom i ich trenerom Grażynie Chochliuk oraz Zbigniewowi Szymczyk, życząc kolejnych sukcesów. Spełniajcie swoje marzenia i osiągajcie zamierzone cele sportowe! Jesteśmy z Was niezwykle dumni i cieszymy się, że reprezentujecie nasz klub na tak wysokim poziomie.

Wasze osiągnięcia to dowód na to, że z pasją, determinacją i wsparciem trenerskim można osiągnąć wszystko. Trzymajcie tak dalej!