Odkryj nową witrynę Grudziądzkich Biegów: Dołącz do Naszej Społeczności!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.GrudziadzBiega.pl, gdzie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące organizowanych przez Grudziądzki Klub Sportowy Olimpia w Grudziądzu imprez sportowo-rekreacyjnych.

Jesteśmy dumni z bogatej historii naszego klubu, którego korzenie sięgają głęboko w czasie. Z pasją podejmujemy się organizacji nowych, młodych biegów, które stają się integralną częścią biegowej sceny Grudziądza.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie nasze organizowane wydarzenia, takie jak Bronek Run Forest Edition, Klub Małego Biegacza, Ekiden Grudziądz, czy Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. To idealne miejsce, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o naszych imprezach i przygotować się do udziału w nich.

Śledź naszą stronę, dołącz do naszej społeczności biegowej i razem z nami odkrywaj uroki biegania w Grudziądzu. Przekonaj się, że bieganie to nie tylko sport, to także pasja, wspólnota i niezapomniane emocje.

Do zobaczenia na trasach!

Zespół Grudziądzkiego Klubu Sportowego Olimpia

KLIKNIK W OBRAZEK