3. Bronek Run – Forest Edition

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w niezapomnianym wydarzeniu organizowanym przez nasz klub GKS Olimpię w Grudziądzu – 3. Bronek Run – Forest Edition oraz 3. Bronek Run KIDS – Forest Edition!
Podczas tego wyjątkowego eventu, który odbył się w Światowy Dzień Sportu, najmłodsi zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w aż na sześciu dystansach, podczas gdy dorośli mieli do wyboru trasy na 10 km, 5 km oraz 5 km w Nordic Walking.

Pogoda i malownicze otoczenie lasu stworzyły niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą osiągnięciu doskonałych wyników przez wszystkich uczestników. Warto podkreślić, że bieg na 10 km był także inauguracją Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach długich oraz Grand Prix Borów Tucholskich.

Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie, które sprawiły, że to wydarzenie było tak wyjątkowe! Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji naszego Biegu Leśnego organizowanego przez klub GKS Olimpia w Grudziądzu!
Link do FanPage wydarzenia: >> Tutaj <<

Fot. Mariusz Nasieniewski