Niezwykły sukces Marcela Kiersteina!

Z wielką dumą informujemy o wyjątkowym sukcesie naszego młodego judoki, Marcela Kiersteina! Marcel wywalczył srebrny medal na prestiżowym Pucharze Europy U15 – European Judo Hopes 2024 w Bielsko-Białej. To ogromny sukces, który jest następstwem pracy, determinacji i nieustannego dążenia do doskonałości.

Zacięta walka i spektakularny finał

W zawodach, które zgromadziły najlepszych młodych judoków z całej Europy, Marcel wyróżniał się świetną formą. Po serii emocjonujących pojedynków, nasz zawodnik dotarł do finału, gdzie po zaciętej walce ustąpił przeciwnikowi dopiero w dogrywce. Mimo, że złoto było na wyciągnięcie ręki, srebrny medal stanowi podkreślenie i uwieńczenie ciężkiej pracy jaką zawodnik wykonuje podczas treningów. Warto podkreślić, że Marcel podczas jednej z walk wygrał z obecnym Mistrzem Polski Młodzików.

Gratulacje i oby tak dalej! 👏👏👏

Cała społeczność Grudziądzkiego Klubu Sportowego „Olimpia” w Grudziądzu jest niezwykle dumna z Marcela. Jego sukces jest dowodem na to, że ​​ciężka praca i pasja prowadzą do sukcesu.

Gratulujemy i dziękujemy trenerowi Zbigniewowi Szymczykowi za perfekcyjne przygotowanie oraz fantastyczne wsparcie zawodnika podczas Pucharu Europy.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszego zawodnika oraz nasz klub. Wasza wiara i doping są nieocenione!

Pełne wyniki z zawodów: TUTAJ