W siedzibie naszego klubu odbyło się spotkanie z Krzysztofem Nowackim, który niedawno wywalczył srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Masters w trójboju sprinterskim.
Była to okazja do osobistego pogratulowania zawodnikowi znakomitego wyniku oraz rozmowy o przebiegu mistrzostw, przygotowaniach do startu i doświadczeniach związanych z walką o miejsce na podium. Krzysztof podzielił się również swoimi refleksjami na temat treningu, sportowej rywalizacji i znaczenia konsekwentnej pracy w osiąganiu wyznaczonych celów.
Spotkanie pokazało, że sukces sportowy jest efektem zaangażowania, systematyczności i pasji, a historie doświadczonych zawodników mogą stanowić cenną inspirację dla młodszych pokoleń sportowców.
Jeszcze raz gratulujemy Krzysztofowi zdobycia tytułu wicemistrza Polski Masters i życzymy kolejnych udanych startów oraz satysfakcji z dalszej sportowej działalności.
