Rozkwit talentów pod okiem nowego trenera

Z wielką radością pragniemy podzielić się nowinami dotyczącymi naszej działalności. Ireneusz Chiliński, nasz były utalentowany zawodnik, przy wsparciu Prezesa Klubu Marka Szymkowicza oraz dzięki uprzejmości Dyrektorów grudziądzkich placówek, rozpoczął aktywną pracę jako trener w naszym klubie. Od początku roku 2024, z pełnym zaangażowaniem odwiedził wszystkie 16 szkół podstawowych na terenie Grudziądza.

Spotkał się z uczniami ponad 130 klas, zaczynając od klas 4 a kończąc na klasach 8, inspirując ich do ogólnorozwojowych treningów lekkoatletycznych oraz zachęcając do włączenia się w aktywność fizyczną w ramach naszego Grudziądzkiego Klubu Sportowego Olimpia w Grudziądzu.

Aktualnie, utworzona grupa licząca prawie 20 zawodników intensywnie pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności pod okiem trenera Irka, przygotowując się do nadchodzącego sezonu letniego.

Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież, które jeszcze nie podjęły decyzji o dołączeniu do naszych szeregów, do kontaktu z trenerami i rozwijania swoich sportowych talentów w dyscyplinach takich jak biegi, skoki oraz rzuty, które odbywają się na terenie naszego klubu.

HARMONOGRAM TRENINGÓW >> TUTAJ <<