Nasz klub uhonorowany na Gali Grudziądzkiego Sportu

Z dumą informujemy, że nasi zawodnicy, trenerzy oraz działacze zostali wyróżnieni podczas prestiżowej Gali Grudziądzkiego Sportu, która odbyła się w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. To wyjątkowe wydarzenie było okazją do docenienia ich ciężkiej pracy i licznych osiągnięć.

Wyróżnieni Zawodnicy

W gronie stypendystów znaleźli się:

• Karolina Kołeczek
  • Klaudia Maliszewska
  • Karol Górny
  • Jakub Augustyniak
  • Cezar Sidya
  • Damian Donakowski

Nagroda prezydenta miasta trafiła do Natalii Owczarek za jej wybitne osiągnięcia i wkład w rozwój sportu.

Wyróżnieni Trenerzy i Działacze

Sukcesy naszych zawodników są możliwe dzięki wsparciu naszych wspaniałych trenerów i działaczy sportowych. Wyróżnienia otrzymali:

• Trenerzy: Grażyna Chochliuk, Cezary Markuszewski, Ryszard Kański
  • Działacze: Piotr Krause, Marek Matczyński

Specjalne Wyróżnienie dla Zbigniewa Schubringa

Szczególną chwilą gali było uhonorowanie naszego senior trenera Zbigniewa Schubringa. Od kilkudziesięciu lat angażuje się on w rozwój lekkoatletyki w naszym klubie, stając się jednym z filarów tego sportu w regionie. Jego pasja i nieoceniona praca uczyniły nasz klub rozpoznawalnym na krajowej i międzynarodowej scenie lekkoatletycznej.

Podsumowanie Gali

Grudziądzka Gala Sportowa była nie tylko okazją do wyróżnienia naszych wybitnych przedstawicieli, ale również momentem refleksji nad tym, jak wiele pracy i poświęcenia wymaga osiąganie sukcesów na najwyższym poziomie. Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom oraz nagrodzonym i życzymy kolejnych, równie wysokich osiągnięć w przyszłości.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom oraz nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.