Klaudia Maliszewska: Powalczy w Kobe

Zbliżają się kolejne emocje sportowych zmagań na międzynarodowej arenie. Nasza niezwykła zawodniczka, członkini Grudziądzkiej Grupy Lekkoatletycznej, Klaudia Maliszewska, szykuje się do wielkiego wyzwania w japońskim Kobe. To już czwarty raz, kiedy Klaudia będzie reprezentować Polskę na Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Świata. Po zdobyciu brązowego medalu w Londynie w 2017 roku, oraz zajęciu piątego miejsca w Dubaju w 2019 roku, a następnie szóstego w Paryżu w 2023 roku, Klaudia ma teraz jeszcze większy cel przed sobą.

Tym razem, oprócz walki o kolejny medal, nasza zawodniczka stanie także w szranki o upragnioną kwalifikację paralimpijską do Paryża. To wyjątkowe wyzwanie, które dodaje jeszcze więcej emocji i determinacji w przygotowaniach do nadchodzących zawodów.

Klaudia wyrusza do Japonii już za kilka dni, a jej start w pchnięciu kulą jest zaplanowany na 23 maja. Aktualnie trwają intensywne przygotowania na obiektach Olimpii, gdzie nasza zawodniczka doskonali swoje umiejętności pod czujnym okiem trenerów i specjalistów.

Pragniemy wesprzeć Klaudię w jej wielkiej podróży, trzymając kciuki za jej sukcesy na arenie międzynarodowej.