Jubileuszowe 100. Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce: wspaniałe osiągnięcia naszych zawodników

Z dumą informujemy, że nasi zawodnicy godnie reprezentowali nasz klub na jubileuszowych 100. Mistrzostwach Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Bydgoszczy. Oto ich imponujące osiągnięcia:

Damian Donakowski Brązowym Medalistą w Skoku Wzwyż!
Damian pokonał wysokość 2.12 m, ustanawiając swój nowy rekord życiowy. To niezwykłe osiągnięcie jest dowodem jego determinacji i ciężkiej pracy. Gratulujemy Damianowi i jesteśmy z niego niesamowicie dumni!

Wspaniałe występy naszych zawodników:
W tym samym konkursie skoku wzwyż, Cezar Sidya również zaprezentował się doskonale, zajmując wysokie 4 miejsce z wynikiem 2.08 m. Cezar, gratulujemy i dziękujemy za Twój wysiłek i poświęcenie!

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

  • Jakub Augustyniak wywalczył mocne 7 miejsce w biegu finałowym na 800 m z czasem 1:52:27.
  • Nasza sztafeta 4×400 m w składzie Jakub Augustyniak, Karol Górny, Damian Wiśniewski, Patryk Reinholz zajęła 7 miejsce z czasem 3:24:09.
  • Karolina Kołeczek zajęła 9 miejsce w biegu na 100 m przez płotki z czasem 13:67.
  • Damian Wiśniewski uplasował się na 16 miejscu w biegu na 800 metrów.

Pełne wyniki z mistrzostw można znaleźć tutaj.

Serdecznie dziękujemy naszym zawodnikom za reprezentowanie barw naszego klubu. Wasza postawa jest godna podziwu i stanowi inspirację dla nas wszystkich. Pamiętajcie, że każda kropla potu na treningach przyczynia się do tych wspaniałych wyników, a Wasza determinacja i zaangażowanie są kluczem do sukcesu.

Do wszystkich naszych zawodników: Gratulujemy Wam i dziękujemy za niesamowite występy. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Niech Wasza pasja i ciężka praca nadal prowadzą do sukcesów. Razem tworzymy silny i zdeterminowany zespół, który jest gotowy na każde wyzwanie. Do boju, drużyno!