Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów i U23

W dniach 5-6 marca w Toruniu nasi zawodnicy brali udział w 66. Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów i U23. Najlepiej spośród naszych reprezentantów wystąpił Damian Wiśniewski, który w biegu na 1500m w kat. U23 zajął 3. miejsce (9. wśród seniorów) z nowym rekordem życiowym: 3:53:22. To bardzo duży sukces biegacza Olimpii. Spoglądając na rozwój zawodnika z pewnością uzyskany wynik wróży mu kolejne udane starty.

Dekoracja Damian Wiśniewski

Młodzieżowiec Kacper Arendt z wynikiem 8:52:06 (SB) w biegu na 3000 m zajął 9. miejsce w kat. U23 i 21. wśród seniorów. Z kolei w skoku wzwyż junior Cezar Sidya pokonał poprzeczkę na wysokości 2.00m, co dało mu 8. miejsce w klasyfikacji generalnej.
Zawodnicy z województwa kujawsko-pomorskiego zdobyli łącznie 10 medali w rywalizacji seniorskiej i 8 wśród młodzieżowców.
Serdecznie gratulujemy występów naszym zawodnikom i życzymy udanych przygotowań do sezonu letniego, który już niebawem.