Alternatywne Lekcje WF z Moniką Pyrek

Wyjątkowe Wydarzenie na Hali Olimpii w Grudziądzu!

20 marca na hali sportowej Olimpii w Grudziądzu odbyło się niezwykłe wydarzenie – Alternatywne Lekcje WF z udziałem legendy polskiej lekkoatletyki, Moniki Pyrek! Wspólna inicjatywa Olimpii Grudziądz i Fundacji Moniki Pyrek połączyła młodych uczestników w fascynującej przygodzie aktywności fizycznej i zabawy.

Alternatywne Lekcje WF to projekt edukacyjno-sportowy, który promuje zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości sportu poprzez integrację i zabawę. Dlatego też, przy wsparciu Fundacji Moniki Pyrek oraz Olimpii Grudziądz, hala Olimpii stała się miejscem niezapomnianych doświadczeń dla uczestników.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, dzieci uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, mających na celu rozwój umiejętności motorycznych oraz budowanie ducha zespołowości. Dodatkowo, obecność Moniki Pyrek sprawiła, że atmosfera była jeszcze bardziej elektryzująca, a dzieci miały okazję inspirować się osiągnięciami i doświadczeniem tej wybitnej sportowczyni.

Wydarzenie to nie tylko dostarczyło dzieciom niezapomnianych chwil aktywności fizycznej, ale także wzbogaciło ich wiedzę o znaczeniu zdrowego trybu życia oraz wspólnego działania w zespole.

W evencie łącznie wzięło udział blisko 300 uczniów grudziądzkich szkół podstawowych, których podzielono na trzy grupy. Czas trwania jednych zajęć to 1 godz. i 45 min.

Podczas wydarzenia swoją obecnością zaszczycił nas prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, szczególnie Fundacji Moniki Pyrek, za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia wśród młodego pokolenia!